سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

آثار هفتمین جشنواره استانی فیلم مهر در اردبیل اکران می‌شود - خبر

 

 

آثار هفتمین جشنواره استانی فیلم مهر در اردبیل اکران می‌شود

به مناسبت فرارسیدن هفته هنر اردبیل، آثار ارسالی به هفتمین جشنواره استانی فیلم مهر اکران می‌شود.

آثار هفتمین جشنواره استانی فیلم مهر در اردبیل اکران می‌شود

به مناسبت فرارسیدن هفته هنر اردبیل، با همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن سینمای جوان آثار ارسالی به هفتمین جشنواره استانی فیلم مهر اکران می‌شود.

از جمله کارگاه‌های تخصصی و آموزشی درنظر گرفته شده در این هفته می‌توان به برگزاری کارگاه تأثیر تئاتر بر سینما و کارگاه تخصصی فیلمبرداری رحیم بشارت اشاره کرد که در طی روز شنبه و یکشنبه در مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل برگزار شد.

اکران فیلم‌های کوتاه و مستند ارسال شده به این جشنواره نیز از روز شنبه 12 اسفندماه آغاز شده و تا پایان هفته جاری از ساعت 17 تا 20:30 در سینما تک مجتمع فرهنگی هنری فدک ادامه خواهد داشت؛ از سوی مسؤولان برگزاری این جشنواره تماشای این فیلم‌ها برای عموم آزاد و رایگان اعلام شده است.

از جمله فیلم‌های کوتاه و مستند درنظر گرفته شده برای پخش و اکران عمومی در طی امروز می‌توان به فیلم‌های آقا معلم، شبیه ماه، نت ‌بیصدا، مستند امین، مستند ساوالان‌اوغلو، مسیر سخت، سقوط، آن عکس‌ها، خیانت، بی‌بی، ره‌توشه و چشم‌انداز اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، لازم به ذکر است، مراسم اختتامیه جشنواره از ساعت 16 روز جمعه 18 اسفندماه در مجتمع فرهنگی و هنری فدک، تالار شمس عطار اردبیلی برگزار خواهد شد.