رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

آثار برتر جشنواره کاریکاتور مهر امید در اردبیل معرفی شدند - خبر

 

 

آثار برتر جشنواره کاریکاتور مهر امید در اردبیل معرفی شدند

اولین جشنواره کاریکاتور مهر امید در حالی در اردبیل به کار خود پایان داد که به همت هیئت داوران آثار برترین جشنواره معرفی شدند.

آثار برتر جشنواره کاریکاتور مهر امید در اردبیل معرفی شدند

 در مراسمی که عصر امروز در مجتمع سما دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد از برگزیدگان جشنواره کاریکاتور مهر امید در دو بخش ورزش و جوانان تجلیل شد تا این جشنواره که به صورت منطقه‌ای شامل شمال و شمال غرب به همت انجمن مهر امید از تشکل‌‌های جوانان تحت پوشش اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل برگزار شد به سرانجام برسد.

معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: 80 اثر به اولین جشنواره کاریکاتور مهر امید ارسال شده بود که از این بین چهار اثر به خاطر مرتبط نبودن با موضوع کنار گذاشته شد و 76 اثر به مرحله داوری رسید که بعد از انجام مراحل داوری پنج اثر برتر در گروه جوانان و سه اثر در بخش ورزش برگزیده انتخاب شدند.

محمدرضا برادران افزود: در این دوره از جشنواره هنرمندانی از استان‌های گیلان، مازندران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل حضور داشتند.

در این مراسم که اقبال عباسی معاون استاندار اردبیل نیز تنها به خوش‌آمدگویی به شرکت کنندگان در این مراسم بسنده کرده از ادارات و نهادهای همکاری کننده در برگزاری این جشنواره اعم از ورزش وجوانان، حوزه هنری، اداره کل امور اجتماعی استانداری اردبیل ، شهرداری اردبیل، مرکز سما و داوران این جشنواره قلی‌پور،  رضایی و حسین آزاد با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

در بخش ورزش با تقدیر از جواد جعفریان از تبریز، هیئت داوران جایزه اول خود را به ندا تنهایی مقدم از تبریز داد تا منتخب بخش کاریکاتور ورزش شود.

رسول حاجی‌زاده از اردبیل در رده دوم قرار گرفت و هیئت داوران هیچ اثری را به عنوان اثر دارای امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه سومی انتخاب نکرد.

در بخش جوانان این جشنواره نیز رتبه اول به یلدا هاشمی از تبریز رسید و فرهاد رحیم قراملکی از تبریز و سهراب خیری از اردبیل مشترکا دوم شده و سید یاسین قریشی از بوکان و سپیده سیفی‌زاده از انزلی  در جایگاه سوم قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این مراسم به صورت ویژه از اصحاب رسانه و خبرنگاران هر شش استان حاضر در این جشنواره در انعکاس اخبار و رویدادها از طریق نشریات، روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها از طرف دبیر جشنواره کاریکاتور مهر امید تجلیل و تقدیر شد.