جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

اتوبوس‌های شهری از اول اردیبهشت فعالیت می‌کنند - خبر

 

 

اتوبوس‌های شهری از اول اردیبهشت فعالیت می‌کنند

رئیس سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری اردبیل گفت: اتوبوس‌های شهری از اول اردیبهشت ماه فعالیت خود را با رعایت موازین بهداشتی آغاز می‌کنند.

اتوبوس‌های شهری از اول اردیبهشت فعالیت می‌کنند

رحیم سعیدی اظهار کرد: به دنبال شیوع بیماری کرونا و با تشکیل کمیته پیشگیری از این بیماری در شهرداری اردبیل تهیه و توزیع محلول ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش بین رانندگان تاکسی و خط واحد نیز آغاز شد که ما از همان روزهای نخستین با نظارت دقیق سعی کردیم تا تامین سلامت مردم را مدنظر قرار دهیم.
وی خاطرنشان کرد: با تاکید شهردار اردبیل و تصمیمات کمیته پیشگیری از شیوع کرونا اقدامات و فعالیت‌ها با حساسیت بیشتر در حال انجام است و امیدواریم با ادامه این روند و توجه به حفظ سلامت مردم بتوانیم از این برهه حساس نیز به سلامت عبور کنیم.
رئیس سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری اردبیل افزود: این سازمان با تمام کادر پرتلاش و عوامل اجرایی خود روزانه کار جابجایی 500 هزار نفر را در سطح شهر انجام می‌دهد که به نظر می‌رسد در این امر باید پروتکل‌های بهداشتی و موازین مورد تاکید کمیته پیشگیری از کرونا مورد توجه قرار گیرد.
سعیدی تصریح کرد: 6 هزار راننده تاکسی و اتوبوس با هدف حفظ سلامت مردم بسته‌های بهداشتی را در مراحل مختلف دریافت کردند به طوری که محلول گندزدا به میزان سه هزار و 500 لیتر ویژه سطوح بین رانندگان تاکسی و اتوبوس توزیع شده و این رقم تا 17 هزار و 500 لیتر محلول ضدعفونی کننده در دست اقدام است.