جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام اردبیل در اولویت هزینه کرد بودجه ۱۴۰۰ - خبر

 

 

اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام اردبیل در اولویت هزینه کرد بودجه ۱۴۰۰

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اردبیل گفت: در راستای اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی و نیز تأمین اعتبارات برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام استان به دنبال صرف بودجه ۱۴۰۰ به شکل مناسب و برای به حداقل رساندن محرومیت هستیم.

اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام اردبیل در اولویت هزینه کرد بودجه ۱۴۰۰

داوود شایقی اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی و نیز تأمین اعتبارات برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و زیربنایی، به دنبال صرف بودجه ۱۴۰۰ به شکل مناسب و برای به حدأقل رساندن محرومیت هستیم.

وی افزود: تأمین اعتبارات برای توسعه برنامه‌های گردشگری و نیز استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران و فعالان گردشگری یک اولویت اساسی است و در این زمینه در اردبیل با همکاری مسئولان و دستگاه‌های مربوطه اقدامات مناسبی انجام یافته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اردبیل گفت: اجرای چندین پروژه راهسازی استان با بهره‌گیری از منابع ملی به نوبه خود پابرجاست و در این زمینه تمام سعی و تلاش ما توسعه بزرگراه‌ها و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است که به همین منظور از هیچ تلاشی دریغ نمی‌شود.

شایقی ادامه داد: توجه جدی به احداث بزرگراه‌ها و اجرای طرح‌های مختلف کشاورزی، گردشگری و صنعتی اولویت اساسی است و در این زمینه با حمایت جهاد کشاورزی تسهیلات مناسبی برای اجرای این طرح‌ها در نظر گرفته شده است که بدون شک خروجی‌های مثبتی به دنبال خواهد داشت.

وی اظهار کرد: در بودجه ۱۴۰۰ اولویت‌بندی اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی خواهد بود و در این زمینه از هم‌اکنون نیازمند اجرای برنامه‌های اساسی و مدون هستیم تا بتوانیم به این شکل به تمامی اهداف خود دست یافته و مشکلات موجود را از سر راه برداریم.