جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

اتمام مطالعات 7 سایت گردشگری اردبیل - خبر

 

 

اتمام مطالعات 7 سایت گردشگری اردبیل

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از اتمام مطالعات سرمایه گذاری در هفت سایت گردشگری این استان تا یک ماه آینده خبر داد.

اتمام مطالعات 7 سایت گردشگری اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ناصر محمودی در خصوص آخرین وضعیت مطالعه سایت های گردشگری اردبیل تصریح کرد: مطالعه 25 سایت گردشگری به منظور تدوین نقشه راه جامع سرمایه گذاری در استان برنامه ریزی شده است.

وی اضافه کرد: از این تعداد مطالعه هفت سایت در فاز نخست آغاز شده که مطالعات مقدماتی خاتمه یافته و به صورت جامع تا یک ماه آینده قابل ارائه به سرمایه گذاران خواهد بود.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تصریح کرد: در فاز نخست مطالعه فندقلو، ازناو، گیلارلو، شهرستان سرعین، بند الماس و محورهای گردشگری اردبیل- نمین، اردبیل- نیر، اردبیل- سرعین و اردبیل- سرچم به مشاور سپرده شده است.

به گفته محمودی در فازهای بعدی مطالعات سایت های دیگر با تامین اعتبار آغاز می شود و در تمامی سایت ها کاربری های امکان پذیر جانمایی شده و به متقاضیان سرمایه گذاری ارائه می شود.

وی ادامه داد: مجموع مطالعات می تواند منجر به ساماندهی پروژه های سرمایه گذاری شده و متقاضیان نیز متناسب با شرایط اقلیمی و آمایش سرزمین نسبت به سرمایه گذاری اقدام کنند.