جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

اتصال 437 هزار مشترک اردبیلی به شبکه سراسری گاز - خبر

 

 

اتصال 437 هزار مشترک اردبیلی به شبکه سراسری گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: ۴۳۷ هزار مشترک اردبیلی در بخش‌های مختلف به شبکه سراسری گاز متصل هستند.

اتصال 437 هزار مشترک اردبیلی به شبکه سراسری گاز

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فیروز خدائی، مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در جلسه بررسی وضعیت گازرسانی به صنایع عمده استان اردبیل  افزود: مهم‌ترین هدفی که ما در حال حاضر به دنبال آن هستیم ارائه خدمات مطلوب به هم‌استانی‌ها است که امیدواریم در این راستا بتوانیم به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

وی با اشاره به تسریع در گازرسانی به صنایع عمده استان اردبیل افزود: رفع موانع تولید یکی از دستاوردهایی است که از این طریق میسر می‌شود و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم در بخش‌های مختلف از جمله بخش خانگی، عمومی، صنایع و نیروگاه‌ها خدمات‌رسانی مطلوبی داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در طول چهار سال گذشته تعداد مشترکان بخش صنعتی از 967 مشترک به یک هزار و 305 مشترک صنعتی و عمده افزایش یافته که این موضوع نشان از رشد 34 درصدی است که به طور حتم خروجی‌های مثبتی را به دنبال خواهد داشت و می‌تواند ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر رهنمون شود.

خدائی با اشاره به عملیاتی شدن مصوبه شورای اقتصاد در خصوص تخصیص یارانه گازرسانی به مصرف کنندگان نیز بیان کرد: این مصوبه مربوط به مصرف‌کنندگان سوخت مایع و اتصال آن صنایع به شبکه توزیع گاز است که از این طریق شاهد کاهش 30 میلیون لیتری سوخت مایع از سبد انرژی استان خواهیم بود.

وی اظهار کرد: ارائه خدمات درجه یک و کاهش مصرف سوخت مایع در صنایع و جایگزینی گاز طبیعی از مهم‌ترین اولویت‌هایی است که ما به دنبال داریم و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم در این زمینه اقدامات مطلوبی را انجام دهیم و در ارتباط با خدمات‌رسانی به مناطق محروم و دورافتاده نیز پیشگام عمل کنیم.