جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

اتصال راه آهن اردبیل تا 3 سال آینده به شبکه ریلی کشور - خبر

 

 

اتصال راه آهن اردبیل تا 3 سال آینده به شبکه ریلی کشور

استاندار اردبیل گفت: راه آهن اردبیل تا 3سال آینده به شبکه ریلی کشور متصل می شود.

اتصال راه آهن اردبیل تا 3 سال آینده به شبکه ریلی کشور

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اکبر بهنامجو، استاندار اردبیل افزوداجرای طرح‌های عمرانی و گردشگری در استان در توسعه گردشگری زمستانی نقش قابل توجهی دارد که باید از هر یک از این ظرفیت‌ها به درستی استفاده شود تا بتوانیم مسیر پیشرفت و توسعه استان را هموار کنیم.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌های انجام یافته انتظار می‌رود تا 3 سال آینده شاهد تکمیل و به بهره‌برداری رسیدن راه‌آهن اردبیل باشیم و مطالبات به‌حق مردمی را در این زمینه برطرف کنیم چرا که برخورداری از امکانات و تجهیزات مناسب حمل و نقل برای توسعه صادرات و جلب رضایت و برطرف کردن مطالبات بحق مردم یک اولویت اساسی برای ما است.

استاندار اردبیل گفت: ظرفیت‌های قابل توجه استان اردبیل برای دستیابی به پیشرفت و توسعه از موارد مهمی است که توانسته تاکنون بسیار موفق عمل کند و برای دستیابی به توسعه چندین برابری نیاز است مسئولان و دستگاه‌های مربوطه اهتمام ویژه‌ای با ما داشته باشند تا بتوانیم مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

بهنامجو با اشاره به اهمیت اتصال به شبکه ریلی کشور به عنوان یکی از مهم‌ترین مطالبات مردمی نیز اظهار کرد: افزایش تعاملات و همکاری با همدیگر برای توسعه استان امری لازم و ضروری است و اگر بخواهیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم باید از ظرفیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به طور همه‌جانبه استفاده شود.

وی تصریح کرد: فعال کردن ورزش‌های زمستانی و فراهم کردن زیرساخت‌های ورزشی استان از موارد مهمی است که در توسعه بخش گردشگری استان نقش مهمی را ایفا می‌کند که به طور حتم اگر برنامه‌ریزی‌های مناسبی در این زمینه انجام شود پیشرفت‌ها و توسعه‌های قابل توجهی را در این زمینه شاهد خواهیم بود.