جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

آتش‌نشانان اردبیلی قهرمان مسابقات عملیات ورزشی کشور شدند - خبر

 

 

آتش‌نشانان اردبیلی قهرمان مسابقات عملیات ورزشی کشور شدند

تیم استان اردبیل در مسابقات عملیات ورزشی آتش‌نشانان کشور که انتخابی رقابت‌های جهانی سئول نیز بود، به عنوان قهرمانی دست یافت.

آتش‌نشانان اردبیلی قهرمان مسابقات عملیات ورزشی کشور شدند
تیم اعزامی از استان اردبیل در مسابقات عملیات ورزشی آتش‌نشانان کشور که به میزبانی تهران برگزار شد، خوش درخشیده و به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافتند.
 
موفقیت ورزشکاران اردبیلی حاضر در مسابقات عملیات ورزشی آتش‌نشانان کشور هم در بخش انفرادی و هم بخش مجموع تیمی با کسب مدال‌های ارزشمندی همراه شد که نتیجه آن کسب دو مدال طلا و یک مدال نقره بود.
 
در رده سنی زیر 30 سال وحید فتایی به همراه محسن تختی هر دو از اردبیل به ترتیب به عناوین قهرمانی و نائب‌قهرمانی دست یافتند و مسعود آقامحمدی نیز در رده سنی 30 تا 35 سال به مدال طلا دست یافت تا افتخارآفرینی ورزشکاران اردبیلی در این مسابقات تکمیل شود.
 
در مجموع امتیاز تیمی مسابقات نیز، آتش‌نشانان شهرداری اردبیل که با 4 بازیکن در رقابت‌های عملیات ورزشی آتش‌نشانان حضور داشتند، به عنوان تیم نخست معرفی شدند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، از اهمیت این مسابقات می‌توان به انتخابی جهان بودن آن که در سال آتی به میزبانی سئول کره جنوبی برگزار خواهد شد، اشاره کرد.