جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

اتخاذ تمهیدات لازم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در پارس آباد - خبر

 

 

اتخاذ تمهیدات لازم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در پارس آباد

فرماندار پارس آباد گفت:تمامی تمهیدات لازم برای پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان پارس آباد تدارک دیده شده است.

اتخاذ تمهیدات لازم برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در پارس آباد

عدالت حاجی پورعنوان کرد: تمامی تمهیدات لازم برای پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان پارس آباد تدارک دیده شده است.

وی افزود: از آنجایی که به گفته کارشناسان ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا زمان پایان این بیماری به طور دقیق مشخص نشده، این شهرستان آمادگی لازم در طول دوره‌های مختلف برای مبارزه با این بیماری را دارد.

فرماندار پارس آباد با تجلیل از تمامی اقشار مردم، ادامه داد: خوشبختانه مردم در بسیاری از موارد به تصمیمات ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا عمل کرده‌اند.

مسئول شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد نیز در این جلسه گفت: برخی از شهرستان‌هایی که آمار کرونا در این شهرستان‌ها را سفید اعلام می‌کنند یک تخت بیمارستانی برای بیماران کرونایی ندارند و بیماران خود را جهت مداوا به شهرستان پارس آباد روانه می‌کنند.

وی ادامه داد: بر اساس آمار دقیق شبکه بهداشت و درمان نیمی از بیماران کرونایی که در شهرستان پارس آباد بستری شده یا فوت شده‌اند مربوط به شهرستان‌های همجوار هستند.