سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

ابلاغ انتقال "مدیریت اداری" به زیرساخت "معاونت برنامه‌ریزی و امور مالی"مرکز - خبر

 

 

ابلاغ انتقال "مدیریت اداری" به زیرساخت "معاونت برنامه‌ریزی و امور مالی"مرکز

انتقال "مدیریت اداری" به زیر ساخت "معاونت برنامه ریزی و امور مالی"مرکز برای اجرا ابلاغ شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در جلسه معاون و مدیران معاونت برنامه ریزی و امور مالی ،مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با اشاره به انجام برخی تغییرات در چارت تشکیلاتی سازمان و مراکز استانها که به تائید ریاست محترم سازمان رسیده است گفت: از این پس مدیریت اداری در کنار چهار مدیریت طرح و برنامه ونظارت –اطلاعات و برنامه ریزی – مالی –پشتیبانی زیر نظر معاون برنامه ریزی و امور مالی انجام وظیفه خواهد کرد.

عبدالله مددی تصریح کرد : با توجه به تجربیات دو سال گذشته در سازمان ،این تغییرات و جابجایی ها برای تسهیل امور و ایجاد همگرایی بیشتر وظایف سازمانی انجام می گیرد.

مدیر کل مرکز اردبیل از معاون و مدیران این حوزه خواست همچون گذشته در انجام ماموریت ها و عمل به وظایف تعیین شده در راستای خدمت بیشتر به کارکنان و همچنین پشتیبانی از تولید برنامه ها و جلب رضایت مخاطبان رسانه تلاش نمایند.

در این جلسه از زحمات همکاران معاونت برنامه ریزی و امور مالی در کسب رتبه چهارم مراکز استانها در ارزیابی فروردین ماه که با همدلی و همراهی سایر معاونت ها حاصل شده است قدردانی و بر لزوم استمرار حرکت رو به رشد در زمینه های مختلف تاکید شد.

فرجی معاون برنامه ریزی و امور مالی مرکز نیز در این جلسه با اشاره به لازم و ملزوم بودن کارهای اداری با برنامه ریزی و مالی ابراز امیدواری کرد برخی خلا ء های گذشته با این ادغام در چارت تشکیلاتی مرتفع و خدمات جامع تری ارائه گردد.

جهانشاهی مدیر اداری مرکز هم ،کار هماهنگ در رسانه را ضروری خواند و با اشاره به تعامل نزدیک اداری و برنامه ریزی و مالی در طی دو سال گذشته گفت:با انتقال مدیریت اداری به زیر ساخت معاونت برنامه ریزی و امور مالی یقینا ضریب دقت در انجام وظایف سازمانی افزایش خواهد یافت.