سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

«مرگ بر آمریکا» شعار جاودانگی جبهه اسلام در برابر کفر است - خبر

 

 

«مرگ بر آمریکا» شعار جاودانگی جبهه اسلام در برابر کفر است

«مرگ بر آمریکا» شعار جاودانگی جبهه اسلام در برابر کفر است

«مرگ بر آمریکا» شعار جاودانگی جبهه اسلام در برابر کفر است

سردار جلیل بابازاده عصر امروز در نشست مسئولان کانون‌های بسیج دانشجویی در اردوگاه انصارالحسین (ع) اردبیل اظهار کرد: ما همچنان در مسیر تعالی و تقویت جبهه ارزشی اسلام و مبانی معرفتی آن در تقابل با جبهه کفر تلاش می‌کنیم تا عظمت و عزتمان را حفظ کرده و لحظه‌ای از مسیر آرمانی خود غافل نشویم.

وی با بیان اینکه فلسفه وجودی تشکیل سپاه و بسیج صیانت و پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن بوده است، تصریح کرد: در این 36 سال این نهال پرثمر انقلاب اسلامی توانسته بار ارزشی و معنوی در جامعه و حرکت رو به جلوی نظام اسلامی به وجود آورد تا یک زمینه‌سازی مناسب برای پیشبرد اهداف، آرمان‌ها و نظام اسلامی شکل بگیرد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، حقیقت شعار «مرگ بر آمریکا» را با دوراندیشی و تدبیر امام راحل برای نشان دادن شایستگی‌های نظام اسلامی و شیطنت نظام کفر توصیف کرد و گفت: ما در آستانه 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی قرار داریم و شایسته است جامعه دانشجویی و دانش‌آموزی ما بیش از گذشته به فلسفه این شعار انقلابی و ارزشی اهمیت بدهند.

بابازاده با یادآوری اینکه 13 آبان یکی از برگ‌های زرین پیروزی و عزتمندی انقلاب اسلامی در شکستن غول استبداد معاصر آمریکای جنایتکار بود، افزود: همچنان آمریکا به شیطنت‌های خود در جهان اسلام ادامه می‌دهد و احساس می‌کند با روش تفرقه بینداز و حکومت کن، می‌تواند جامعه اسلامی ما را از مسیر آرمانی خود دور کند.

وی حقیقت انقلاب را حقیقت ارزش‌ها، فضیلت‌ها و نگاه تکریمی و عزتمندانه توصیف کرد و ادامه داد: در این مسیر آنچه که مهم و ارزشمند به نظر می‌رسد سرمایه‌های معنوی و ارزشی است که قطعاً همه باید پاسدار آن بوده و با بصیرت در صحنه‌ها حضور پیدا کنند.

بابازاده، یکی از رسالت‌های بسیج دانشجویی را حضور در صحنه‌های مختلف انقلاب با عنصر بصیرتی و آگاهی کامل توصیف کرد و گفت: ما امروز بیش از هر زمان دیگر به ایستادگی و بصیرت‌افزایی قشر دانشجوی خود نیازمند هستیم تا سد محکمی را در برابر همه توطئه‌ها و ترفندها به وجود آوریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در این نشست بیش از 260 نفر از اعضای کانون‌های بسیج دانشجویی گرد هم آمدند تا راهکارهای مناسب برای تقویت و توسعه برنامه‌های فرهنگی و معنوی را مورد بررسی و تحلیل قرار دهند.