رونق تولید ملی | شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸

۲۳۵ زندانی جرائم غیرعمد در اردبیل به آغوش گرم خانواده بازگشتند - نمایش محتوا

 

 

« بازگشت

۲۳۵ زندانی جرائم غیرعمد در اردبیل به آغوش گرم خانواده بازگشتند

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: امسال با همت خیران ۲۳۵ زندانی جرائم غیرعمد در اردبیل آزادسازی شده و به آغوش گرم خانواده بازگشتند و مبلغ محکومیت این زندانیان ۶۵۰ میلیارد ریال است.

۲۳۵ زندانی جرائم غیرعمد در اردبیل به آغوش گرم خانواده بازگشتند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، یوسف خدادادی بعد از ظهر امروز در سومین همایش بانوان خیر استان اردبیل اظهار داشت: امسال با همت خیران 235 زندانی جرائم غیرعمد در اردبیل آزادسازی شده و به آغوش گرم خانواده بازگشتند و مبلغ محکومیت این زندانیان 650 میلیارد ریال است.
 
وی با اشاره به این که به مناسبت فرارسیدن عید نوروز 61 زندانی جرائم غیرعمد آزاد می‌شوند بیان کرد: نهمین مرحله جشن آزادسازی زندانیان نیز به مناسبت همین ایام برگزار می‌شود و تلاش بر این است که از 630 زندانی این تعداد را با مبلغ محکومیت 130 میلیارد ریال آزادسازی کنیم.
 
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: بانوان نقش قابل توجهی در کمک به آزادسازی زندانیان داشته‌اند و 400 میلیون تومان توسط بانوان خیر استان در قالب طرح صندوق رهایی و نذر آزادی زندانیان جمع آوری شده است که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.
 
خدادادی تصریح کرد: آزادسازی زندانیان در استان یک اولویت اساسی است و در این زمینه از ظرفیت خیران استفاده می‌شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای کمک به خیران دست یابیم که خوشبختانه در چندین سال اخیر اقدامات قابل قبولی در این زمینه انجام یافته است.