رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

موفقیتهای اخیر کشورمان موجب خنثی شدن چندین دهه جنگ روانی دشمن شد - نمایش محتوا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

« بازگشت

موفقیتهای اخیر کشورمان موجب خنثی شدن چندین دهه جنگ روانی دشمن شد

موفقیتهای اخیر کشورمان موجب خنثی شدن چندین دهه جنگ روانی دشمن شد


امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه این هفته که با یونیفرم مقدس سپاه اقامه می کرد گفت در چند روز اخیر دو موفقیت بزرگ نصیب کشور و ملت ما شد؛ اول اجتماع میلیونی در تشییع جنازه سردار سپهبد سلیمانی و دوم انتقام بسیار خطیر سپاه از آمریکا ، که موجب خنثی شدن چندین دهه جنگ روانی دشمن شد.

موفقیتهای اخیر کشورمان موجب خنثی شدن چندین دهه جنگ روانی دشمن شد

آیت الله عاملی گفت:از این دو موفقیت بزرگ، دشمن غدار ما مثل انسان مارگزیده به خود پپیچد تا اینکه حادثه ناگوار و مشکوک هواپیمای اوکراینی اتفاق افتاد و مستمسک عظیمی برای دشمن درست شد.
وی ضمن ابراز همدردی با خانواده های جانباختگان این حادثه و تاکید بر بررسی علل این حادثه گفت : دو دستاورد بزرگ یعنی تشییع میلیونی و انتقام موشکی پایگاه عین الاسد آثار بسیار مهمی داشتند که کوتاه شدن سایه جنگ برای همیشه از سر کشور ما یکی از آنها بود , چرا که در این ماجرا بالاترین نقطه ضعف آمریکا روشن شد و معلوم گشت که آمریکا هیچ وقت در برابر ایران قادر به راه انداختن جنگ در منطقه نیست؛ این امنیت بزرگ معلول قدرت سپاه است.
آیت الله عاملی همچنین جرات پیدا کردن ملت ها در برابر آمریکا , مسجل شدن قدرت ایران در منطقه , ارتقای جایگاه بین المللی ایران , بیهوده بودن ایجاد پایگاه نظامی از سوی آمریکا , الگوسازی از سردار سلیمانی برای ملتهای آزادیخواه و دست بالا بودن ایران در مذاکرات را از دیگر برکات دو دستاورد بزرگ اخیر عنوان کرد.
نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد : از بالاترین اثر های حوادث اخیر این است که رهبر معظم انقلاب فرمودند, " تشییع شهید سلیمانی ثابت کرد که انقلاب زنده است."
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با بیان اینکه تمام این هیمنه ها محصول مقاومت است اظهار داشت : ما در بهره مندی از ادبیات مقاومت، حماسه و عزت، تمام عیار مدیون رهبر معظم انقلاب هستیم.
وی همچنین اظهار داشت به امپراطوری رسانه های غرب و به پیاده نظام های داخلی آن که سقوط هواپیمای اوکراینی را سوژه تبلیغاتی خود کرده اند می گویم:اگر هدف شما این است که عظمت کار سپاه را زیر سوال ببرید، نتوانستید.
اگر هدف شما پوشاندن تحقیر آمریکاست، نتوانستید.؛اگر هدف شما پوشاندن این حقیقت است که با این عملیات ملت ها فهمیدند که آمریکا یک قدرت توخالی است، نتوانستید.؛اگر هدف شما این است که شهید سپهبد به الگوی بزرگ حماسی در ایران و در منطقه تبدیل نشود، نتوانستید.؛اگر هدف شما تحریک ملت ایران است البته و صد البته نتوانستید و با فراخوان میلیونی در برابر هفت میلیون، هفتاد نفر جمع کردید!؛اگر هدف خراب کردن سردار اراده، سردار مظلوم، سردار عزت ایرانیان و سردار کابوس نمرودیان و فرعونیان یعنی سردار حاجی‌زاده است، باز کور خواندید.
وی همچنین به مناسبت 20 ژانویه که در آن آذری های زیادی به دست شوروی کمونیستی در مسیر استقلال کشور خود شهید شدند، به ملت آذربایجان تسلیت گفته و به شهدای 20 ژانویه درود فرستاد.