رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

مدیریت صحیح شاه کلید برون رفت از مشکلات است - نمایش محتوا

 

 

« بازگشت

مدیریت صحیح شاه کلید برون رفت از مشکلات است

نماینده ولی فقیه دراستان اردبیل گفت: در حال حاضر با توجه به وضعیت اقتصادی و اعمال تحریم‌ها اگر مدیریت درست داشته باشیم و از اشخاص کاربلد در مسئولیت‌ها استفاده کنیم حتما تحریم ها را با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت.

مدیریت صحیح شاه کلید برون رفت از مشکلات است
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آیت‌الله سیدحسن عاملی ظهر امروز در دیدار نوروزی با مسئولان استانی اظهار داشت: مدیران و مسئولان در جامعه یک الگو محسوب می‌شوند و اگر خطایی انجام دهند و دچار لغزش شوند علاوه بر ضرر مادی سبب می‌شوند باورهای مردم که سرمایه بزرگی محسوب می‌شود نیز تضعیف شود.
 
وی گفت‌: در عصر تکنولوژی و گسترش فضای مجازی کوچکترین خطایی پنهان نمی‌ماند و حتی بسیاری از کارها وارونه انعکاس داده شده و موجب تشویش اذهان عمومی می‌شود.
 
وی تصریح کرد : مسئولیت‌های کنونی امانتی ازسوی مردم برای مسئولان هستند که مدیران باید در کارهای خود منافع مردم را برمنافع فردی و حزبی ترجیه داده و انتصابهایشان براساس شایسته سالاری باشد.
 
امام جمعه اردبیل گفت : متاسفانه در گذشته شاهد عدم استقبال مطلوب از سرمایه گذاران بودیم ولی با مدیریت مناسب اکنون شاهد سرمایه گذاری‌های مناسبی درسطح استان هستیم و اگر درست مدیریت کنیم امسال بنا به فرمایشات رهبری سال فرصت ها برای استان وکشورمان خواهد بود.
 
وی افزود: تحریم‌ها سبب شدند ما به نقاط ضعفمان پی ببریم و آن هارا برطرف کنیم و میزان تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها بستگی به قابلیت مدیران خواهد داشت.