جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

حمایت کمیته امداد از ۳۸ هزار خانوار نیازمند در استان اردبیل - نمایش محتوا

 

 

« بازگشت

حمایت کمیته امداد از ۳۸ هزار خانوار نیازمند در استان اردبیل

حمایت کمیته امداد از ۳۸ هزار خانوار نیازمند در استان اردبیل


معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل گفت: کمیته امداد از ۳۸ هزار خانوار نیازمند در استان اردبیل حمایت می‌کند.

حمایت کمیته امداد از ۳۸ هزار خانوار نیازمند در استان اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا حسین‌نژاد، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل به حمایت کمیته امداد استان اردبیل از ۳۸ هزار خانوار نیازمند اشاره کرد و گفت: قبل از رسانیدن مددجویان به خوداتکایی، باید مشکلات اساسی آن‌ها رفع شود تا خانوار تحت حمایت در مسیر توانمندسازی با مشکلات خاصی روبه‌رو نباشند.
 
وی افزود: بر اساس سیستم نیازسنجی کمیته امداد استان که نیاز‌های اساسی خانوار تحت حمایت در آن شناسایی و ثبت شده است، مددجویان اردبیلی همواره نیازمند کمک‌های خیرخواهانه مردم نیکوکار هستند تا بخشی از مشکلات خود را برطرف کنند.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل برگزاری جشن رمضان را یکی از برنامه‌های کمیته امداد استان اردبیل در ارتقای همبستگی اجتماعی و اعلام نیاز‌های اساسی خانوار تحت حمایت عنوان کرد و گفت: معرفی محصولات خودکفایی، ثبت‌نام از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین و غرفه فرهنگی نیز از دیگر برنامه‌های کمیته امداد در برپایی نمایشگاه جشن رمضان است.
 
حسین‌نژاد با اشاره به اینکه این نهاد به تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی نیاز‌های اساسی مددجویان باشد، بیان کرد: برای پیشبرد اهداف عالی کمیته امداد و همچنین خودکفایی خانوار تحت حمایت بیش از پیش نیازمند یاری‌رسانی خیران هستیم.
 
وی با بیان اینکه دستگیری از فقرا و نیازمندان استان اردبیل موجب می‌شود تا از بروز مشکلات و آسیب‌های دیگر به خانوار تحت حمایت پیشگیری شود، افزود: کمیته امداد به منظور رفع نیاز‌های اساسی خانوار مستضعف جامعه با ارائه خدمات درمانی، معیشتی، فرهنگی، تعمیر و ساخت مسکن و اشتغال‌زایی گام‌های بسیار بلندی را به ویژه در مناطق محروم برداشته است که با حمایت‌های خیران می‌توان فعالیت‌های گسترده‌تری را به انجام رساند.