رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

برنامه‌های دهه فجر در استان اردبیل با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود - نمایش محتوا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

« بازگشت

برنامه‌های دهه فجر در استان اردبیل با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

برنامه‌های دهه فجر در استان اردبیل با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: تمامی برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر در سطح استان اردبیل علاوه بر مردمی بودن با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

برنامه‌های دهه فجر در استان اردبیل با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود
حجت الاسلام قاسم جعفرزاده شامگاه پنجشنه در نشست کمیته قرآن ستاد دهه فجر استان اردبیل اظهار داشت: دشمن از خروش امت اسلامی علیه آمریکای جنایتکار هراس دارد و دهه فجر مشت محکم و بزرگی بر دهان آمریکا است.
 
وی داشتن آگاهی و بصیرت را لازمه پیروی از ولایت عنوان کرد و افزود: اکثر فتنه‌های به وجود آمده در سطح دنیا ناشی از تلاش برخی از افراد مغرض با لباس دین و آموزه‌های دین برای آسیب زدن و از بین بردن دین است که باید با آگاهی و بصیرت و با پیروی از ولایت به مبارزه با این افراد بپردازیم.
 
جعفرزاده تصریح کرد: این افراد همچون گروهک تروریستی داعش که به عنوان یزیدیان زمان نام گرفته‌اند در حقیقت لباس حق را پوشیده و اعمال باطل انجام می‌دهند که در این میان، افرادی با رنگ و بوی الهی و نیتی خالص، به مبارزه با این دشمنان اسلام شجاعانه وارد میدان مبارزه شده و با عنایات حق، سربلند از این نبرد بیرون می‌آیند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با تاکید بر اینکه سردار شهید قاسم سلیمانی فتنه را کور کرد بیان کرد: یکی از ویژگی‌ها و خصلت‌های بارز و اساسی سردار رشید اسلام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شناخت درست زمان، مقابله با فتنه‌های زمان و ارتباط خالصانه با خداوند است.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر در استان اردبیل با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود اظهار کرد: تمامی برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر در سطح استان اردبیل علاوه بر مردمی بودن با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.