سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

امکانات برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در اردبیل مهیاست - نمایش محتوا

 

 

« بازگشت

امکانات برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در اردبیل مهیاست

امکانات برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در اردبیل مهیاست


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل از مهیا شدن امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری برای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان خبرداد.

امکانات برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در اردبیل مهیاست

بهروز ندایی روز یکشنبه در نشست با فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات استان تصریح کرد: با همکاری اعضای ستاد انتخابات ، فرمانداران و بخشداران نیازمندی‌های لازم برای برگزاری انتخابات احصا و تامین شده است.

وی بیان کرد: تلاش می‌کنیم با انجام هماهنگی‌های لازم و افزایش شعب اخذ رای از ازدحام جمعیت در شعب جلوگیری و پروتکل‌های بهداشتی به نحو احسن رعایت شود.

ندایی اظهارکرد: ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان نیز بر اساس اعلام ستاد انتخابات به صورت اینترنتی انجام شده و تنها برای دریافت تاییدیه ثبت نام به فرمانداری‌ها مراجعه خواهد شد.

معاون استاندار اردبیل در ادامه این جلسه با اشاره به وضعیت استان در خصوص کرونا گفت: در حال حاضر ۱۳۹ نفر بستری در بیمارستان ها وجود دارد که با ادامه روند رعایت نکات بهداشتی امید می‌رود وضعیت به طور نسبی بهتر شود.

وی افزود: تردد خودروها در شهرهای استان بعد از ساعت ۲۱ شب تا سه بامداد همچنان ممنوع است و نیروی انتظامی در این خصوص بیش از گذشته کنترل‌های لازم را اعمال می‌کند.

ندایی با اشاره به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ممنوعیت مسافرت به شهرهای قرمز و نارنجی بیان کرد:هیچ یک از شهرستان‌های استان اردبیل قرمز و نارنجی نیست و ورود مسافران به استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان‌پذیر است.

در این جلسه هر یک از فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات استان نظرات خود را در راستای برگزاری بهتر انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی ارائه کردند.