رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

آشکارسازی سرعتگیر‌ها در محور‌های مواصلاتی اردبیل انجام می‌شود - نمایش محتوا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

« بازگشت

آشکارسازی سرعتگیر‌ها در محور‌های مواصلاتی اردبیل انجام می‌شود

آشکارسازی سرعتگیر‌ها در محور‌های مواصلاتی اردبیل انجام می‌شود


مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: اصلاح و آشکارسازی سرعتگیر‌ها در محور‌های مواصلاتی استان در آینده نزدیک انجام می‌شود.

آشکارسازی سرعتگیر‌ها در محور‌های مواصلاتی اردبیل انجام می‌شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی رحمتی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل امروز در جلسه کمیسیون ایمنی راه‌ها گفت: بررسی کاملی از تمامی سرعتگیر‌های سطح محور‌ها انجام شده و ایرادات و معایب نیز احصا شده است.
 
وی افزود: با توجه به مطالعات کارشناسی و فنی صورت گرفته در برخی سرعت گیر‌ها اصلاح ارتفاع و در برخی آشکارسازی و رنگ آمیزی انجام می‌شود که در نظر داریم در کمترین زمان عملیات اجرایی را آغاز کنیم.
 
عضو شورای اداری استان اردبیل بیان کرد: با توجه به تلاش تمامی دستگاه‌های ذیمدخل در کاهش تصادفات، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نیز نسبت به نگه داری و ایمن سازی محور‌ها با هدف کاهش تصادفات اقدام می‌کند و پیش بینی می‌شود تصادفات فوتی امسال در مقایسه با سال گذشته کاهش یابد.
 
رحمتی با اشاره به بهره برداری از پاسگاه پلیس راه گرمی- بیله سوار در شهریور همچنین در خصوص دو پروژه روکش آسفالت افزود: روکش محور جعفرآباد آغاز شده و روکش محور نیر نیز در مرحله مناقصه است.
 
وی همچنین در خصوص اجرای قانون ایمنی راه‌ها در پروژه اجرای فاضلاب در محور اردبیل- نمین گفت: بعد از محدوده حریم ماده ۶ قانون ایمنی راه‌ها نواری به عرض ۳۰ متر در طرفین در نظر گرفته شده تا کاربری‌های تاسیسات زیربنایی با رعایت این محدوده احداث شود.
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خواستار توجه به قانون ایمنی راه‌ها شد و افزود: هر اقدامی از جمله ساخت و ساز‌ها باید با رعایت ضوابط همراه باشد.