سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

2 هزار تن قیر برای آسفالت معابر پارس‌آباد تخصیص می‌یابد - خبر

 

 

2 هزار تن قیر برای آسفالت معابر پارس‌آباد تخصیص می‌یابد

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: تخصیص بیش از 2 هزار تن قیر با اعتبار بیش از 100 میلیارد ریال تحولی عظیم در مسیر عمران شهرستان پارس‌آباد است.

2 هزار تن قیر برای آسفالت معابر پارس‌آباد تخصیص می‌یابد

علی علایی عصر امروز در بازدید مشترک با شهردار و اعضای شورای اسلامی از آسفالت‌ریزی محلات پارس‌آباد، اظهار کرد: تخصیص بیش از 2 هزار تن قیر با اعتبار بیش از 100 میلیارد ریال تحولی عظیم در مسیر عمران شهرستان پارس‌آباد است.

وی گفت: بیش از 50 هزار تن آسفالت در مساحت 400 هزار متر مربع از معابر و خیابان‌های اصلی و فرعی و کوچه‌های شهر پارس‌آباد اجرا خواهد شد.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: یک هزار تن از این قیر توسط وزات راه و شهرسازی و از  قیر یارانه کمک‌های دولتی درنظر گرفته شده و بیش از یک هزار تن نیز از  اعتبارات  شهرداری پارس‌آباد در طول  سه ماهه گذشته به مبلغ 21 میلیارد ریال خریداری و تامین شده است که در مجموع بیش از 100 میلیارد ریال ارزش کل آسفالت‌ریزی در سطح شهر خواهد بود.

علایی در همایش تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان پارس‌آباد نیز که به مناسبت آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با حضور مسوولان شهرستانی و خانواده‌های معظم شهدا، آزادگان، ایثارگران و جانبازان در  سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان پارس‌آباد  برگزار شد، اظهار کرد: استقامت و جایگاه آزادگان کمتر از شهادت نیست و در جامعه ما آزادگان سرافراز مدال افتخار و ضامن بقا و تداوم انقلاب اسلامی هستند و امروزه باید عملا ثابت کنیم که مدیون شهدا و جانبازان و ایثارگران و آزادگان هستیم.

وی گفت: آزادگان مظهر مقاومت و صبر هستند و باید خاطرات و روزهای سخت این آزادگان را  برای نسل امروز و آینده بازگو کرد، تا یاد و خاطر آنان در تمام  سال زنده نگه داشته شود.

علایی تصریح کرد: امروزه جایگاه‌هایی که نصیب مسوولان شده به برکت رشادت‌ها، ایثار و مقاوت شهدا و جانبازان، ایثارگران و آزادگان رقم خورده است.

وی افزود: اگر آزادگان با صبر و ایثار دشمنان را زمین‌گیر کردند و عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به دست آوردند، بدانید که اصل ایثار و فداکاری شامل همسران معظم ایثارگران هم می‌شود که با صبر و استقامت خود سالیان سال منتظر شما ماندند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در ادامه این مراسم  از 71 آزاده سرافراز شهرستان پارس آباد تجلیل و نمایش تئاتر بازسازی یک خاطره از روزهای اسارت توسط آزادگان استان و شهرستان اجرا شد.