سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

17 هزار پاکت نیکوکاری در بین دانش آموزان اردبیل توزیع می شود - خبر

 

 

17 هزار پاکت نیکوکاری در بین دانش آموزان اردبیل توزیع می شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل گفت: 17 هزار پاکت نیکوکاری در بین دانش آموزان استان اردبیل توزیع می شود.

17 هزار پاکت نیکوکاری در بین دانش آموزان اردبیل توزیع می شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حسین دشتی گفت: جشن نیکوکاری امسال با شعار جشن جوانه لبخند در مدارس استان برگزار خواهد شد که طی آن 17 هزار پاکت نیکوکاری تهیه شده و در بین دانش آموزان توزیع می‌شود.
 
وی افزود: با توجه به اینکه در استانه جشن نیکوکاری قرار داریم امیدواریم مثل سابق نیکوکاران عزیز در این جشن به نحو احسن شرکت کنند و در 11 ماه سال 96 خیرین استان 25 میلیارد و 921 میلیون تومان در غالب جشن‌های نیکوکاری، صدقات، فطریه و... پرداخت کرده‌اند که جای قدردانی دارد.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر 26 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل هستند که از خدمات ویژه امسال به این خانوارها می‌توان به افزایش مستمری مددجویان اشاره کرد که در راستای حمایت از مددجویان کار بسیار با ارزشی محسوب می‌شود.
 
دشتی با اشاره به میزان دریافتی مددجویان گفت: مددجویان کمیته امداد 3 نوع دریافتی از جمله؛ مستمری سال‌های قبل، مستمری افزایش یافته طبق قانون جدید و یارانه دریافت می‌کنند که با ایجاد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت تمام این مبالغ به حساب‌های شخصی مددجویان در این صندوق واریز می‌شود.
 
وی ادامه داد: در سنوات گذشته خانواده‌های تحت پوشش به ازای هر یک نفر 52 هزار تومان دریافت می‌کردند که در حال حاضر این میزان به بیش از 450 هزار تومان افزایش یافته است.