جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

‌‌حمایت مالی و معنوی از ورزش‌ شهرستان‌ها را در دستور کار داریم‌ - خبر

 

 

‌‌حمایت مالی و معنوی از ورزش‌ شهرستان‌ها را در دستور کار داریم‌

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: اقدامات و اعتبارات لازم برای احداث سکوی تماشاگران زمین فوتبال شهرستان کوثر انجام گرفته و تا خرداد سال ۱۴۰۰ به اتمام خواهد رسید.

‌‌حمایت مالی و معنوی از ورزش‌ شهرستان‌ها را در دستور کار داریم‌

سجاد انوشیروانی در سفر به کوثر اظهار داشت: اقدامات و اعتبارات لازم برای احداث سکوی تماشاگران زمین فوتبال شهرستان کوثر انجام گرفته و تا خرداد سال 1400 به اتمام خواهد رسید و همچنین پیست دو و میدانی این استادیوم هم در مراحل بعدی انجام خواهد شد.

وی گفت: در خصوص خوابگاه ورزشی این شهرستان با توجه به نیاز ضروری و شرایط خوبی که در منطقه به لحاظ،جاذبه های ورزشی و گردشگری وجود دارد در سال 1400 اقدام خواهد شد.

انوشیروانی افزود: شهرستان کوثر با وجود سرانه ورزشی بالا و جهت نگهداری این اماکن ورزشی نیاز است که از اعتبارات لازم برخوردار شود و این موضوع را از طریق مسئولین استانی پیگیری خواهیم کرد.
 

مدیرکل ورزش و جوانان استان ادامه داد: در راستای حمایت، رشد و توسعه ورزش این شهرستان بدهی‌های هیاتهای ورزشی این شهرستان از طرف اداره کل پرداخت خواهد شد.

انوشیروانی عنوان کرد: مشکلات آب زمین چمن این شهرستان هم با اقداماتی که از طرف اداره آب در حال انجام است با ایجاد چاه عمیق بر طرف خواهد شد.

وی تصریح کرد: ‌‌‌در رشته والیبال پتانسیل و ظرفیت خوبی در استان اردبیل ایجاد شده است و با حضور تیم والیبال عقاب ملل اردبیل نماینده استان در لیگ دسته یک اقدامات خوبی برای رشد این رشته ورزشی در استان انجام شده است که باید از این فرصت بهره لازم را ببریم، همچنین و نیاز است که این رشته ورزشی در کل استان اردبیل توسعه پیدا کند.

انوشیروانی بیان کرد: نیاز است سازمانهای مردم نهادی که در حوزه جوانان فعالیت دارند نسبت به اخذ شناسه از طریق اداره ثبت اقدام کنند تا اداره کل بتواند نسبت به واریز اعتبارت لازم برای اجرای طرح ها با مشکل مواجه نشود.