سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

یادواره شهدای عملیات های خیبر و بدر، شهدای شمالغرب و شهدای مدافعان حرم - خبر

 

 

یادواره شهدای عملیات های خیبر و بدر، شهدای شمالغرب و شهدای مدافعان حرم

یادواره شهدای عملیات های خیبر و بدر و شهدای تیپ 37 شمالغرب و شهدای مدافعان حرم در حسینیه ثار الله اردبیل برگزار شد.

یادواره شهدای عملیات های خیبر و بدر، شهدای شمالغرب و شهدای مدافعان حرم

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سردار پور جمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران با یاد آوری ایثارگریهای شهدای دفاع مقدس گفت : استقلال و اقتدار امروز کشورمان را مدیون شهدایی هستیم که بی هیچ چشم داشتی در راه اسلام از جان خود گذشتند.

پورجمشیدیان با اشاره به اغتشاشات برخی کوردلان و فریب خوردگان دشمن گفت : توصیه من به آنها این است که بجای هر ناهنجاری چند ورقی تاریخ پهلوی و قاجار را مطالعه کنند و بدانند که آنها چیزی جز سر افکندگی برای کشور بجا نگذاشته اند.

وی نقش شهدای مدافع حرم را در حفظ امنیت و آرامش منطقه و ایران بی بدیل دانست و گفت : اگر رزمندگان و شهدای مدافع حرم نبودند شکی نبود که جنگ در داخل مرزهای ایران همچنان ادامه داشت.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران از بی کفایتی و کوتاهی در خدمت رسانی برخی از مسئولان سخن گفته ادامه داد : ملت اکنون متحمل مشکلات اقتصادی و اجتماعی متعددی هستند و سوء مدیریت ، آب در آسیاب دشمن ریختن است.

در این مراسم سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان نیز برگزاری یادواره شهدای دفاع مقدس را موجب آشنایی و آگاهی جوانان و نسلهای بعد با شهدا و اهداف والای آنان عنوان کرد.

شعرخوانی و مداحی از دیگر بخشهای این مراسم بود.