جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

گرامیداشت هفته بسیج - خبر

 

 

گرامیداشت هفته بسیج

صدا و سیمای مرکز اردبیل همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج، با ویژه برنامه‌ های مختلفی رشادت ها و ایثارگری های بسیجیان هشت سال دفاع مقدس را گرامی می دارد

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، برنامه رادیویی «عشق مکتبی» در هفته بسیج، هر روز از ساعت 17 الی 18:15 از رادیو اردبیل پخش می شود رادیو اردبیل با تهیه ویژه برنامه عشق مکتبی به تهیه کنندگی محمد فرنام ، گویندگی ویدا فرزانه و گیتا صحت و گزارشگری سولماز ملکی تهیه و تولید می شود و سعی دارد نقش خود را در ثبت دلاوری‌ها و رشادت‌های بسیجیان به بهترین عنوان ایفا کند. بر همین اساس، نقش بسیج در پاسداری از امنیت و استقلال کشور، توسعه اقتصادی و فرهنگی و علمی و  خدمت رسانی به مردم، محور اصلی برنامه را تشکیل می­دهد. گزارش از فعالیت های بسیج، مصاحبه با یک فرد بسیجی الگو، فرمایش های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب درباره بسیج، خاطره گویی به شکل داستانک، مسابقه تلفنی، سرود و تلفن و پیامک شنوندگان، بخشهای مختلف برنامه را تشکیل می دهد.

سیمای مرکز اردبیل نیز برنامه‌های مختلفی را به مناسبت هفته بسیج پخش می‌کند

ویژه برنامه " عشق مدرسه سی" در هفته بسیج هر شب از ساعت 22 به مدت 45 دقیقه به تهیه کنندگی صمد فریدی و کارگردانی مجید علیزاده و اجرای سعید نوریان روی آنتن می رود.در این برنامه از رزمندگان شاخص بسیجی که در حال حاضر هم در حوزه‌های علمی و اقتصادی و فرهنگی فعال هستند، دعوت می‌کند

دیگر برنامه سیمای مرکز اردبیل به مناسبت هفته بسیج برنامه«گام دوم»است که با دعوت از فعالان اجتماعی و چهره های علمی و فعال بسیجی به تهیه کنندگی قادر فتاحی و کارگردانی محبوب مهدوی و اجرای وحید ضیائی تولید و پخش می شود.

معاونت خبر این مرکز هم با تهیه و تدارک برنامه های متنوع خبری از جمله پوشش خبری ویژه رویدادهای هفته بسیج در سطح استان با همکاری خبرنگاران آزاد شهرستان ها، تهیه و پخش گزارش های خبری متنوع از دستاوردهای بسیج در استان و ارسال به شبکه های سراسری به گرامیداشت این هفته می پردازد.

معاونت فضای مجازی این مرکز همزمان با هفته بسیج؛ اقدام طراحی پوستر و عکس نوشته، موشن گرافیک، اینفو گرافیک ،معرفی برنامه های صدا و سیما ویژه این هفته و تولید کلیپ موضوعی در فضای مجازی می کند.