رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

همایش بزرگ طلایه داران تبلیغ - خبر

 

 

همایش بزرگ طلایه داران تبلیغ

در آستانه ماه مبارک رمضان همایش بزرگ طلایه داران تبلیغ در سالن ولایت سپاه استان برگزار شد.

همایش بزرگ طلایه داران تبلیغ

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در این همایش آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر ضرورت تبدیل مساجد به مکان های فرهنگی، علمی و تبلیغی  گفت:روحانیون باید در ماه مبارک رمضان بیش از دیگر ماه ها مردم را به قرائت هر روزه یک جزء ازقرآن کریم و شرکت در نماز های جماعت و جمعه تشویق کنند.
وی انجام مطالعه و شناخت دقیق ریشه های معضلات مختلف اجتماعی و فرهنگی جامعه از جمله مسئله طلاق و آگاه کردن اقشار مختلف از آسیب های این پدیده اجتماعی را از دیگر رسالت های روحانیون دانست و تاکید کرد: حساس ترین موضوع کشور ما در حال حاضر اقتصاد است وبرای بهبود شرایط کسب وکاربایدفرهنگ استفاده از کالا ها و تولیدات داخلی نهادینه شود.

در این همایش آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی از اساتید حوزه علمیه قم،با بیان اینکه ریشه  بسیاری از گرفتاری ها ، امراض ونگرانی ها ی امروزه مردم در فکر و نفس انسانها قرار داردافزود: پروردگار متعال قرآن کریم را بعنوان درمان و شفای همه این امراض معرفی کرده است.
وی با تشریح ابعاد مختلف بحث مهدویت و انتظارافزود: جریان های فکری و انحرافی غرب، اشارات آخر الزمانی قرآن کریم را بر اساس خواسته ها ومنافع خود تفسیر وتبلیغ می کنند که باید در اینباره کاملا هوشیار بود.