جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

نماز جمعه در 3 شهرستان استان اردبیل اقامه نمی‌شود - خبر

 

 

نماز جمعه در 3 شهرستان استان اردبیل اقامه نمی‌شود

مدیر دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: با نظر ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، نماز جمعه این هفته در سه شهرستان استان اردبیل اقامه نمی‌شود.

نماز جمعه در 3 شهرستان استان اردبیل اقامه نمی‌شود
حجت الاسلام ناصر نصیری با تبریک ولادت پیامبر اعظم و آغاز هفته وحدت  و محکومیت اهانت به نبی گرامی اسلام(ص) اظهار کرد: در پی اعلام ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا به جهت وضعیت قرمز، نماز جمعه در برخی مناطق برگزار نمی‌شود.
 
وی افزود: در جهت حفظ سلامتی مردم و با نظر ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل و تائید نماینده ولی فقیه در استان  نماز جمعه این هفته در شهرستان‌های اردبیل، پارس آباد، مشگین شهر و شهرهای لاهرود، رضی اقامه نخواهد شد.  
 
مدیر دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل تصریح کرد: نمازجمعه این هفته در بقیه شهرستان‌ها، مناطق و بخش‌ها برگزار می‌شود.                                       
 
وی تاکید کرد: انتظار می‌رود مردم عزیز استان نسبت به رعایت دستورالعمل‌های  بهداشتی نهایت همکاری لازم را داشته باشند تا شاهد کاهش و از بین رفتن این ویروس منحوس در استان و کشور باشیم و در جهت ریشه‌کن شدن ویروس منحوس  کرونا  و شفای همه مریض‌ها در این فرصت ماه ربیع الاول دست به دعا می‌بریم.