جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

معرفی رییس جدید پارک علم و فناوری اردبیل - خبر

 

 

معرفی رییس جدید پارک علم و فناوری اردبیل

رییس جدید پارک علم و فناوری اردبیل امروز در مراسمی معرفی شد.

معرفی رییس جدید پارک علم و فناوری اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امورفناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری با قدردانی از خدمات 4 ساله قلی پوری دکتر حبیب ابراهیم پور را به عنوان رییس پارک علم و فناوری اردبیل معرفی کرد.

در این مراسم که در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد دکتر کشمیری با اشاره به رویکرد جدید وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: ادبیات امروز این وزارتخانه فقط تربیت افراد تحصیل کرده نیست بلکه برنامه و دغدغه امروز وزارت علوم تحقیقات و فناوری اشتغال تحصیل کردگان با تبدیل پژوهش ها و علم به کار اشتغال و ثروت است.

مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امورفناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری نوآوری را مهمترین بازیگر و حلقه اتصال کار اشتغال و در نهایت تولید ثروت خواند و گفت: مدیران پارک های علم و فناوری استان ها باید همگام با مبانی توسعه منطقه حرکت کنند.

بهنام جو استاندار اردبیل هم در سخنانی با اشاره به تغییر شرایط کسب و کار، بر حمایت از پارک های علم و فناوری به عنوان حلقه اتصال علم با ثروت تاکید کرد و گفت: همه باید باور داشته باشند که افزایش ثروت برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم بدون همکاری صاحبان ایده و فکر با صاحبان سرمایه ممکن نخواهد شد.