سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مشکلی برای تأمین میوه شب عید در اردبیل وجود ندارد - خبر

 

 

مشکلی برای تأمین میوه شب عید در اردبیل وجود ندارد

فرماندار اردبیل با اشاره به اینکه مردم نباید نگران تأمین میوه شب عید باشند، گفت: تمامی تلاش‌ها در راستای بهبود قیمت و مرغوبیت محصولات توزیع شده خواهد بود.

مشکلی برای تأمین میوه شب عید در اردبیل وجود ندارد

جواد زنجانی اظهار کرد: فرایند تنظیم بازار و کنترل قیمت محصولات اساسی و مورد نیاز مردم در عید نوروز با مشارکت و هماهنگی دستگاه‌های ذیربط انجام پذیرفته و حساسیت خاصی در این موضوع وجود دارد.

وی افزود: 450 تن سیب و 900 تن پرتقال که سعی شده از محصولات مرغوب کشور باشد در اردبیل توزیع خواهد شد و از نظر نحوه صحیح توزیع میوه و اختصاص غرفه‌های مناسب در نقاط مختلف اردبیل برنامه‌ریزی‌های لازم انجام پذیرفته است.

فرماندار اردبیل تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه بهاره در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل نیازمند انجام کارشناسی‌های بیشتری بوده و با برگزاری نشستی با استاندار و کارشناسان حوزه اقتصادی استان باید موضوع عدم لطمه وارد شدن به بازار دستفروشان که با برگزاری نمایشگاه بهاره همزمان خواهد بود، به شکل تخصصی بررسی شود.

زنجانی یادآور شد: طبق آخرین گزارشات دریافتی تمامی تلاش مسؤولان ذیربط در تأمین میوه شب عید در این مسیر بوده که از لحاظ قیمت و مرغوبیت محصولات توزیع شده نسبت به سال‌های گذشته بهتر عمل شود و رضایت مناسب و مورد انتظار مصرف‌کنندگان حاصل شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی با اشاره به اینکه مردم نباید نگران تأمین میوه شب عید باشند، توضیح داد: مشکلی برای تأمین میوه شب عید در اردبیل وجود نداشته و برای توزیع مناسب آن بعد از آغاز سال جدید نیز برای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم غرفه‌های فروش میوه در نقاط مختلف شهرستان اردبیل حاضر خواهند بود.