جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران در اردبیل برطرف می‌شود - خبر

 

 

مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران در اردبیل برطرف می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: با ارائه راهکارهای اساسی و اتخاذ تصمیمات مربوطه مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران در اردبیل برطرف می‌شود.

مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران در اردبیل برطرف می‌شود

ارژنگ عزیزی اظهار داشت:  با ارائه راهکارهای اساسی و اتخاذ تصمیمات مربوطه مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران در اردبیل برطرف می‌شود.

وی بیان کرد: توسعه واحدهای تولیدی استان و برنامه‌ریزی در این زمینه جزو اولویت‌های اساسی است و درصدد هستیم با برنامه‌های مستمر و اساسی در راستای اجرای برنامه‌های مهم و حیاتی اقدامات لازم را انجام داده و برای اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری به شکل موفق عمل کنیم.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: رفع مشکلات سرمایه‌گذاران و نیز برگزاری جلسات با آنان به عنوان یک اولویت اساسی است و در این زمینه رفع مشکلات آنان به صورت مستمر بررسی می‌شود که امید می‌رود بتوانیم با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته توسعه واحدهای تولیدی را شاهد باشیم.
 

عزیزی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی نیز باید در انعکاس و رفع مشکلات مربوطه اقدامات لازم را انجام دهند و ب حل مشکلات تسهیلاتی و زیرساختی تصمیمات لازم و اساسی را اتخاذ کنند که این موضوع نیازمند برنامه‌ریزی‌های اساسی و لازم است.

وی اظهار کرد: بازرسی مستمر از واحدهای تولیدی استان با هدف رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان در دستور کار است و در این زمینه از ظرفیت‌های موجود برای دستیابی به اهداف مورد نظر استفاده می‌شود تا بتوانیم با انجام اقدامات لازم در این زمینه موفق عمل کنیم.