سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مسابقات بین‌المللی اسکی روی چمن در ‌اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

مسابقات بین‌المللی اسکی روی چمن در ‌اردبیل برگزار می‌شود

رئیس هیئت اسکی استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته و نیز تائید نماینده فدارسیون جهانی مسابقات بین‌المللی اسکی روی چمن در فندقلوی اردبیل برگزار می‌شود.

مسابقات بین‌المللی اسکی روی چمن در ‌اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی خرم‌‌دوست گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته و نیز تائید نماینده فدارسیون جهانی مسابقات بین‌المللی اسکی روی چمن در فندقلوی اردبیل برگزار می‌شود که در این زمینه امکانات و زیرساخت‌های لازم فراهم شده است.
 
وی با اشاره به این که از مدت‌ها پیگیر قبولی میزبانی این دوره از مسابقات بودیم افزود: بی‌شک برگزاری مسابقات بین‌المللی اسکی روی چمن برای فعالان این رشته ورزشی نیز دستاوردهای بسیار مناسبی به دنبال خواهد داشت که به همین منظور در تلاش هستیم معایب و مشکلات موجود در این زمینه را به حداقل برسانیم.
 
رئیس هیئت اسکی استان اردبیل گفت: شهریور ماه این دوره از مسابقات در فندقلوی نمین برگزار می‌شود که تلاش بر این است که از 16 کشور قدرتمند در این رشته ورزشی دعوت به عمل آید و احداث پیست اسکی دیگر اوجور، فاز دو آلوارس، شابیل مشگین‌شهر و اندبیل خلخال در نظر گرفته شده است.
 
خرم‌دوست با اشاره به اردوی تیم ملی اسکی بانوان نیز بیان کرد: این اردو تا 20 تیر ماه ادامه می‌یابد که هم‌اکنون 5 ورزشکار از استان ما نیز در این اردو حضور دارند که خود را برای مسابقات جام جهانی 2019 آماده می‌کنند که امیدواریم شاهد درخشش تیم ملی ایران در این دوره از مسابقات باشیم.
 
وی تصریح کرد: معرفی جاذبه‌های گردشگری استان و توسعه اقتصادی آن از دیگر محورهایی است که با برگزاری این مسابقات به تحقق می‌پیوندد که به همین منظور امیدواریم در این زمینه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه پیگیری و تلاش‌های همه‌جانبه‌ای داشته باشند تا به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.