جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

قیمت نان در اردبیل افزایشی ندارد - خبر

 

 

قیمت نان در اردبیل افزایشی ندارد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: با توجه به گرانی‌های اخیر در برخی اقلام مورد نیاز و کالاهای اساسی، قیمت نان در استان تغییری نکرده و افزایش نیافته است.

قیمت نان در اردبیل افزایشی ندارد

علی رحیمی آذر افزود: نانوایان در نقاط مختلف استان موظف به ارائه نان با قیمت مصوب قبلی هستند چرا که هیچگونه افزایش قیمتی در این رابطه وجود ندارد.

وی اظهار داشت: نان قوت اصلی و اساسی مردم است و نانوایان حق ندارند بصورت خودسرانه قیمت آن را افزایش دهند.

وی با بیان اینکه قیمت آرد یارانه ای با آرد آزاد در بازار حدود یک میلیون ریال اختلاف دارد، اضافه کرد: نانوایان و کارخانه‌های آرد سازی باید دقت کنند تخلفی صورت نگیرد چرا که با متخلفین برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

او با اشاره به تشکیل ۱۸۲ پرونده در حوزه آرد و نان در استان از تداوم و تشدید نظارت و بازرسی از نانوایی ها و کارخانه های آردسازی خبر داد.

وی بیان کرد: تمامی واحدهای تولیدی، خدماتی و توزیعی و اصناف در استان زیر ذره‌بین تعزیرات هستند و به صورت مداوم بر نحوه عملکرد آنها نظارت می‌شود.

رحیمی‌آذر ادامه داد: خرید و فروش و حمل یا نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و گفت: برخورد با فرصت‌طلبان و سوء‌استفاده‌کنندگان و مفسدان اقتصادی از اولویت‌های دستگاه قضایی است.