جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل توسعه می‌یابد/ آماده‌سازی فاز سوم شهرک با مساحت 200 هکتار - خبر

 

 

شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل توسعه می‌یابد/ آماده‌سازی فاز سوم شهرک با مساحت 200 هکتار

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از توسعه و تکمیل زیرساخت شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل در دو بخش شرقی و غربی خبر داد.

شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل توسعه می‌یابد/ آماده‌سازی فاز سوم شهرک با مساحت 200 هکتار

محمد اهلی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، برای توسعه این شهرک‌صنعتی، 23 هکتار زمین در بخش شرقی و 95 هکتار در بخش غربی در نظر گرفته شده که طی فرآیند قانونی و پس از کسب مجوزهای لازم از ادارات مربوطه، نسبت به توسعه این شهرک اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: مراحل تملک 95 هکتاری به مراحل پایان خود رسیده و این شرکت در حال تحویل اراضی مورد نظر است.

اهلی آماده سازی زمین در فاز سوم این شهرک صنعتی را از دیگر برنامه های این شرکت برای توسعه شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل برشمرد و افزود: در حال حاضر با واگذاری های انجام شده، زمین آماده سرمایه گذاری در این شهرک به پایان رسیده که بر این مبنا، آماده سازی فاز سوم شهرک صنعتی اردبیل(2) با مساحت 200 هکتار آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل افزود: در مرحله نخست، آماده سازی 50 هکتار از فاز سوم این شهرک با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب استان آغاز شده است که محل تامین اعتبار آن از بودجه جهش تولید سازمان برنامه و بودجه کشور خواهد بود.

اهلی میزان این اعتبار را 100 میلیارد ریال دانست و ابراز امیدواری کرد تا با تخصیص به موقع اعتبارات، روند تکمیل زیرساخت در شهرک های صنعتی استان شتاب گیرد.