جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

ساخت ۸۳ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در استان اردبیل - خبر

 

 

ساخت ۸۳ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در استان اردبیل

مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان اردبیل گفت: ۱۸ پروژه جدید مدرسه‌سازی با ۸۳ کلاس درس در مناطق مختلف این استان با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز احداث می‌شود.

ساخت ۸۳ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در استان اردبیل

دولت لطفی، مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان اردبیل گفت: پارسال ۱۷ پروژه با ۶۳ کلاس درس از محل مشارکت‌های مردمی و خیرین در این استان تحویل داده شد و امسال نیز ۱۸ پروژه با ۸۳ کلاس امسال از محل کمک‌های خیرین مدرسه‌ساز با رشد ۳۰ درصدی در حال احداث است.

او با بیان اینکه آخرین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان که برگزار شده نسبت به سال‌های گذشته رشد ۲۰ درصدی در اعتبارات داشته، افزود: هر سال اعتبارات ملی این اداره کل نسبت به سال‌های قبل افزایش چشمگیر داشته است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل اظهارداشت: ۳۰ درصد از مدارس دولتی استان با مشارکت خیرین احداث شده و افزایش مشارکت خیرین موجب حل بخشی از مشکل کمبود فضا‌های آموزشی شده است.

لطفی اهداف اداره کل نوسازی مدارس استان را برچیدن مدارس و پروژه‌های نیمه‌کاره در سال جاری دانست.

او همچنین با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های نوسازی مدارس شروع شده از سال‌های گذشته در خلخال در اولویت کاری این اداره کل قرار دارد، گفت: ۱۰ پروژه و طرح عمرانی نوسازی مدارس این شهرستان تکمیل شده و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.