سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

رفع تصرف 20 هکتار از اراضی دولتی در اردبیل - خبر

 

 

رفع تصرف 20 هکتار از اراضی دولتی در اردبیل

۲۰ هکتار از اراضی دولتی استان اردبیل با ارزش ریالی ۲۵۰ میلیارد ریال رفع تصرف شد.

رفع تصرف 20 هکتار از اراضی دولتی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل افزود: با تلاش نیروهای یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان 20 هکتار از اراضی دولتی استان اردبیل با ارزش ریالی 250 میلیارد ریال رفع تصرف شده است.

وی افزودیگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان اردبیل از امسال تشکیل یافته و کار خود را آغاز کرده که با هدف جلوگیری از تصرف اراضی ملی و دولتی به کار خود ادامه می‌دهد و تلاش و اقدامات انجام یافته در این زمینه شایسته تقدیر و قدردانی است که امیدواریم مورد توجه واقع شود.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: گروه‌ها نیز پس از تجهیز به امکانات پلیسی و دفاعی در همه شهرستان‌های استان مستقر شدند و آموزش‌های لازم قضائی نیز افراد یگان داده شد تا سطح علمی و عملی آنان ارتقا یابد و بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای حفظ و صیانت از اراضی ملی دست یابیم.

عتباتی بیان کرد: مبارزه با زمین‌خواری و تصرف اراضی دولتی و ملی از مهم‌ترین وظیفه یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن است که اقدامات لازم برای صیانت و حفاظت از اراضی ملی و متعلق به دولت و اموال عمومی در محدوده‌های شهری انجام می‌شود و انتظار می‌رود خروجی‌های مناسبی به دنبال داشته باشد.

وی تصریح کرد: از عموم مردم استان انتظار می‌رود در صورت مشاهده هر گونه تخلف موضوع را با ما در میان بگذارند تا بتوانیم در اسرع وقت به مسئله ورود پیدا کرده و با متخلفان برخورد قانونی انجام دهیم.