سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

خط کشی ۱۳۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان اردبیل - خبر

 

 

خط کشی ۱۳۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان اردبیل

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: یک هزارو ۳۳۵ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان بارنگ گرم و سرد تجدید خط کشی شده است.

خط کشی ۱۳۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی صبحی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از محور‌های مواصلاتی شهرستان مشکین شهر هدف از خط کشی راه‌ها را منظم کردن حرکت وسایل نقلیه، ارتقای ایمنی عبور و مرور، آگاهی دادن به استفاده کنندگان از راه و راهنمایی آنان عنوان کرد.
 
او با بیان اینکه افزایش ایمنی محور‌ها از برنامه‌های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل افزود: ۹۷۵ کیلومتر تسطیح حریم راه، ۷۱۵ عدد استوانه ایمنی در دماغه‌های پربرخورد و ۸ هزارو ۸۰۰ عدد بازتاب چشم گربه‌ای در محور‌های استان تهیه و نصب شده است.
 
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به اقدامات مستمر راهداران پرتلاش دیار سبلان در نگهداری از راه ها، تهیه و نصب هزارو ۳۰ مترمربع تابلو‌های اطلاعاتی، اصلاح و رنگ آمیزی ۲ هزارو ۸۵۰ مترطول سرعت کاه آسفالتی، تهیه و نصب هزارو ۸۴۰ متر حفاظ در پرتگاه‌ها و آبرو‌ها و تهیه و نصب ۳ هزار و ۴۸۵ عدد تابلو‌های الزامی راه‌ها را از دیگر اقدامات راهداری در ۹ ماهه گذشته بیان کرد.