سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

حجت‌الاسلام مولایی پرچمدار معرفی هویت دارالارشاد اردبیل بود - خبر

 

 

حجت‌الاسلام مولایی پرچمدار معرفی هویت دارالارشاد اردبیل بود

حجت‌الاسلام مولایی پرچمدار معرفی هویت دارالارشاد اردبیل بود

حجت‌الاسلام مولایی پرچمدار معرفی هویت دارالارشاد اردبیل بود

ضایعه اسفناک درگذشت حجت‌الاسلام عادل مولایی را که از چهره‌های فاخر، محقق و برجسته علوم دینی و عرفان اسلامی بود به جامعه روحانیت و مردم استان اردبیل تسلیت گفته و امیدواریم همه تلاش‌های او در راه اسلام ذخیره معنوی و ارزشی برای آخرت این شخصیت بی‌بدیل باشد.

وی با بیان اینکه در طول عمر گرانبهای خود مرحوم مولایی سعی کرد تا ابعاد مختلفی از تاریخ و هویت عزتمندانه منطقه آذربایجان، قفقاز به ویژه دارالارشاد اردبیل را به شایستگی تشریح کند، تصریح کرد: ‌آنچه که در این باب باید گفت تلاش خستگی‌ناپذیر مولایی بود که با خلق آثار ارزشمند خود سعی کرد تا وحدت و همدلی بیشتری را در منطقه آذربایجان و تأثیرگذاری این منطقه در رشد و تعالی جامعه اسلامی به نمایش بگذارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل با تسلیت درگذشت نابهنگام مولایی که از نوادر روزگار و شخصیت‌های ادبی و عرفانی کم نظیر در تاریخ استان اردبیل بود، گفت: مولایی از جمله شخصیت‌ها و علمایی بود که اهل عمل بوده و در عمل همواره سعی می‌کرد تا بهترین و شایسته‌ترین الگوها را به جامعه اسلامی معرفی کند.

ستوده تربیت شاگردان متعدد، حضور در مجالس و محافل مختلف مذهبی و معنوی با خضوع و خشوع بی‌بدیل را از برجستگی‌های مرحوم مولایی اعلام کرد و افزود: سازمان تبلیغات اسلامی درگذشت این عالم فقیه را به پیشگاه مقام معظم رهبری، حوزه‌های علمیه، مراکز علمی،‌ دانشگاهی و خانواده آن مرحوم تسلیت گفته و آرزوی غفران و رحمت الهی را برای آن مرحوم داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، وی بیان کرد:‌ به نوبه خود تلاش می‌کنیم تا آیین یادبودی را برای مرحوم مولایی با همکاری و مشارکت سایر نهادها برگزار کنیم که از طریق رسانه‌ها زمان و مکان آن اعلام می‌شود.