سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

جشنواره مطبوعات شمال‌غرب به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

جشنواره مطبوعات شمال‌غرب به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از فراخوان برگزاری جشنواره مطبوعات شمال‌غرب به میزبانی اردبیل خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف توسعه و گسترش سواد رسانه‌ای در استان در دستور کار قرار گرفته است.

جشنواره مطبوعات شمال‌غرب به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ناصر اسحاقی در مراسم روز خبرنگار در اردبیل اظهار داشت: ایجاد و فراهم‌سازی زیرساخت‌های مربوط به حوزه رسانه و خبرنگاری در استان در حال توسعه است و تاکنون برنامه‌های متعددی در این زمینه انجام یافته که می‌توان به ساماندهی سامانه رسانه برای استفاده خبرنگاران و اصحاب رسانه اشاره کرد.
 
وی با اشاره به این که در راستای خدمات‌رسانی به این قشر تفاهم‌نامه‌ها و همکاری‌های همه‌جانبه‌ای با خانه مطبوعات داشتیم افزود: برگزاری اردوها و کارگاه‌های آموزشی از اهم این موارد بود و به همین منظور 22 کارگاه آموزشی دانش‌افزایی و سواد رسانه‌ای در سطح استان برگزار شده است.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از فراخوان برگزاری جشنواره مطبوعات شمال‌غرب به میزبانی اردبیل نیز خبر داد و تصریح کرد: این جشنواره با هدف توسعه و گسترش سواد رسانه‌ای در استان در دستور کار قرار گرفته و بدون شک دستاوردهای خوبی به دنبال خواهد داشت.