جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تیم‌های فوتبال استان اردبیل احیا می‌شود - خبر

 

 

تیم‌های فوتبال استان اردبیل احیا می‌شود

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: تیم‌های ریشه‌دار فوتبال استان اردبیل احیا می‌شود.

تیم‌های فوتبال استان اردبیل احیا می‌شود

صمد نوتاش، رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: تمام مشکلات، دغدغه و دردهای فوتبال استان و مطالبات فوتبال دوستان استان را را درک می‌کنیم و اولویت هیئت فوتبال استان اردبیل حل این مشکلات با استفاده از ظرفیت و امکانات موجود است.

او افزود: داوران، مربیان، بازیکنان سختی‌های زیادی دارند و مربیان فوتبال و فوتسال استان با مشکلات فراوان به تعلیم و پرورش بازیکنان مشغول هستند که اهتمام جدی برای برطرف کردن آن وجود دارد.

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل بیان کرد: هیئت فوتبال استان علی رغم تمامی مشکلات به احترام جامعه فوتبال با یک برنامه ریزی و تقویم منظم و استفاده از تجربیات پیشکسوتان  تیم‌های فراموش شده استان را احیا می‌کند تا شاهد رشد وتوسعه فوتبال وایجاد شور نشاط در بین طرفداران این تیم‌ها باشیم

نوتاش افزود: در راستای تحقق این امر امسال تیم های ذوب آهن اردبیل و جام جم بیله سوار که از تیمهای ریشه دار و پرطرفدار تیمهای استان محسوب می شوند در لیگ دسته سوم کشور شرکت خواهند کرد.

او گفت: با علم به مشکلات عدیده مالی و محدویت های فراوان تیمداری تلاش می‌کنیم فوتبال و فوتسال استان را توسعه دهیم در این خصوص هیئت فوتبال استان در حد وسع و توان  خود و به احترام هواداران و با کمک و مشارکت بخش خصوصی تیم های ذوب آهن اردبیل و جام جم بیله سوار را احیا و بعداز سالها این تیم ها در مسابقات کشوری حضور خواهند داشت.