سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

توزیع هزار تن روغن خوراکی در فروشگاه‌های زنجیره ای اردبیل - خبر

 

 

توزیع هزار تن روغن خوراکی در فروشگاه‌های زنجیره ای اردبیل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از توزیع یک هزار تن روغن خوراکی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان اردبیل خبر داد.

توزیع هزار تن روغن خوراکی در فروشگاه‌های زنجیره ای اردبیل
رامین صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: به دنبال کمبود روغن در بازار و برگزاری جلسات متعدد در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با پیگیری‌های انجام شده سهمیه استان در این زمینه تخصیص پیدا کرده و ما در مرحله توزیع روغن جامد و مایع هستیم.
 
او تصریح کرد: تاکنون بیش از یک‌هزار تن روغن خوراکی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان اردبیل توزیع شده که عمدتا روغن جامد و مورد مصرف مردم است که در این زمینه همچنان برنامه‌ریزی‌ها برای توزیع روغن ادامه دارد.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: قرار است از فردا علاوه بر فروشگاه‌های زنجیره‌ای اصلی در برخی از فروشگاه‌های منتخب شهرستان‌ها نیز توزیع روغن مایع را شاهد باشیم تا نگرانی‌ها از بابت تأمین این مواد مورد نیاز مردم رفع شود.
 
صادقی افزود: متأسفانه عده‌ای دلال و واسطه‌گر با خرید و جمع‌آوری روغن از فروشگاه‌های زنجیره‌ای نسبت به فروش آن در بازار با قیمت بالا اقدام می‌کردند که با هماهنگی تعزیرات حکومتی قرار شد اکیپ‌های بازرسی اجازه تخلف در فروشگاه‌ها را ندهند.
 
او در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: فروشگاه‌های زنجیره‌ای موظف شدند به ازای هر خانوار روغن توزیعی را به شکل معین و مشخص انجام داده و از فروش آزاد آن پرهیز کنند.