سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری یادواره شهدای والامقام ۶ ماهه دوم اصلاندوز - خبر

 

 

برگزاری یادواره شهدای والامقام ۶ ماهه دوم اصلاندوز

با حضور گسترده مردم و مشارکت اداره بنیاد پارس‌آباد یادواره شهدای والامقام ۶ ماهه دوم اصلاندوز برگزار شد.

برگزاری یادواره شهدای والامقام ۶ ماهه دوم اصلاندوز
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، یادواره شهدای والامقام 6 ماهه دوم اصلاندوز با مشارکت اداره بنیاد و با حضور خانواده‌های معظم شاهد، ایثارگران، اقشار مختلف مردم  و مسئولان شهرستانی برگزار شد.
 
حجت‌الاسلام عظیم اسدزاده، امام جمعه اصلاندوز در این مراسم گفت: امنیت و اقتدار کشورمان در سایه خون شهدای والامقام به دست آمده و ما تمام آن را مدیون خون پاک شهدای والامقام هستیم شهدایی که با گذشت از جان و مال خود درس ایثار و شهادت را به ما آموختند.
 
وی با اشاره به این که خانواده‌های شهدا باید به عنوان مهم‌ترین الگو در جامعه باشند افزود: خانواده‌های شهدا به اندازه خود شهدا در دستیابی به جامعه امن کنونی سهیم هستند و در تربیت فرزندانی با این خصوصیات از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند که این موضوع برای ما بیش از هر چیز دیگری حائز اهمیت است.
 
امام جمعه اصلاندوز بیان کرد: در عصر خطیر و حساس کنونی برای نگهداری ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی هوشیاری و آگاهی یک امر لازم و ضروری است که باید همگان در این زمینه رسالت و وظیفه حساس خود را نشان دهند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
 
وی تصریح کرد: انتقال این فرهنگ ارزشمند به نسل جوان و امروزی از مهم‌ترین وظایفی است که باید در این زمینه از ظرفیت‌ها و امکانات موجود در این زمینه استفاده شود و زندگی ائمه معصومین(ع) به عنوان یک الگوی مناسب در زندگی خود مبنای کار قرار دهیم.