سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

اعزام بیش از 6 میلیون نفر به مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب کشور - خبر

 

 

اعزام بیش از 6 میلیون نفر به مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب کشور

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور گفت: سال گذشته بیش از ۶ میلیون نفر به مناطق عملیاتی جنوب و شمال‌غرب کشور در قالب طرح اردوی راهیان نور عازم شدند.

اعزام بیش از 6 میلیون نفر به مناطق عملیاتی جنوب و شمالغرب کشور

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور در جلسه بررسی آخرین اقدامات انجام پذیرفته در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اردبیل افزود:  سال گذشته بیش از 6 میلیون نفر به مناطق عملیاتی جنوب و شمال‌غرب کشور در قالب طرح اردوی راهیان نور عازم شدند.

وی افزود: برگزاری و گسترش این اردوها باید به عنوان یک اصل اساسی مورد توجه واقع شود و به برنامه‌های فرهنگی در سطح کشور اهمیت ویژه‌ای داده شود که به همین منظور 30 مرکز فرهنگی در کشور ساخته می‌شود تا بتوانیم در این زمینه تفکرات و روحیه بسیجی را در کشور توسعه بخشیم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور گفت: برای دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی نیاز است از ظرفیت‌های جوانان به طور همه‌جانبه استفاده شود و باید به این موضوع توجه داشت که انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دو مقوله جدانشدنی هستند که جوانان نیز باید به این امر توجه داشته باشند.

سردار کارگر بیان کرد: اگر هم‌اکنون به پیشرفت‌های همه‌جانبه‌ای در کشور دست یافته‌ایم در گرو ارزش‌های ناب دفاع مقدس است و امنیت و اقتدار کنونی کشورمان نیز در سایه رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدای والامقامی است که با این تفکر پابه عرصه گذاشته و با گذشت از جان و مال خود با این دستاورد بزرگ دست یافته‌اند.

وی تصریح کرد: بهره‌گیری از چنین الگوهای ارزشمندی به طور حتم می‌تواند ما را در رسیدن به موفقیت‌ها رهنمون شود که به همین منظور اقدامات اساسی و لازم مبنای کار قرار داده شده و امیدواریم از این پس نیز با الگوگیری از چهره‌های شاخص بتوانیم در تمامی عرصه‌ها به موفقیت‌های قابل توجهی دست یابیم.