جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

اشتغال مولد در قالب شرکت‌های دانش بنیان پا می‌گیرد - خبر

 

 

اشتغال مولد در قالب شرکت‌های دانش بنیان پا می‌گیرد

رئیس صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: اشتغال مولد زمانی شکل می‌گیرد که شرکت‌های دانش‌بنیان با توانمندی فضایی را به وجود آورند تا بستر کار و تلاش و تولید کیفی فراهم آید.

اشتغال مولد در قالب شرکت‌های دانش بنیان پا می‌گیرد

محمد حسن شاهنده صبح امروز در بازدید از پارک علم و فناوری استان اردبیل و شرکت‌های مستقر اظهار کرد: ما از طریق صندوق کارآفرینی آمادگی داریم تا تسهیلات ارزان قیمت و مناسبی را در اختیار شرکت‌های دانش بنیان وکارآفرین قرار دهیم تا زمینه‌ای فراهم آید که بتوان بیش از هر زمان دیگر در سال اقتصاد مقاومتی،‌ اقدام و عمل بستر یک توسعه واقعی را فراهم کرد.

در این بازدید معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری استان اردبیل با تشریح اقدامات صورت گرفته در سال اول راه‌اندازی پارک علم و فناوری استان اردبیل، تامین تسهیلات مالی مورد نیاز و به موقع شرکت‌های دانش بنیان را یکی از موارد مهم در کمک به پایداری و پیشرفت اصولی شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان دانست.

محسن دیندار با تشریح فعالیت‌های انجام شده برای حمایت از شرکت‌های فناور و دانش بنیان افزود: در این زمینه تلاش جدی‌تری را انجام داده‌ایم و همچنان این پیگیری‌ها ادامه دارد.

وی  با اشاره اهداف پارک علم و فناوری استان  که همان توسعه کسب و کار های  دانش بنیان و حرکت به سوی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است پیشنهاد همکاری‌های بیشتر از سوی صندوق کار آفرینی امید با پارک علم و فناوری استان  برای تشکیل شرکت‌های پشتیبان و حمایت از طرح‌های مشارکتی مورد نیاز بازار، تکمیل چرخه تولید و برندسازی شد.

در این بازدید رئیس صندوق کارآفرینی امید استان در دیداری صمیمانه با مدیران عامل و اعضای شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان به گفتگو نشست و در جریان روند فعالیت شرکت‌ها قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، شاهنده در این بازدید در زمینه  نحوه اعطای تسهیلات صندوق به کارآفرینان گزارشی ارائه کرد.