جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

آخرین وضعیت تهیه و تولید تله فیلم سه سپیده در مرکز اردبیل - خبر

 

 

آخرین وضعیت تهیه و تولید تله فیلم سه سپیده در مرکز اردبیل

تله فیلم سه سپیده در صدا و سیمای مرکز اردبیل در حال تولید و فیلمبرداری است. این تله فیلم به سفارش معاونت امور استانهای صدا و سیما ساخته می شود و رحیم طوفان هنرمند اردبیلی آن را کارگردانی می کند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای اردبیل، پستی معاون سیمای صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: این تله فیلم روایت گر سه دوره تاریخی مختلف از سال 1350تا 1390 شامل قیام نیارق، پیشگامان وبزرگان و رهبران انقلاب در اردبیل از جمله مرحومین حضرت آیت اله مروج و آیت اله مسائلی و ترور شهید پیرزاده در مقطع قبل از انقلاب و بعد از آن در مقطع دفاع مقدس نقش فرماندهان و سرداران شهید استان مانند شهیدان شاپور برزگر ، مرحمت بالازاده و بخش آخر در خصوص پیشرفت های استان از جمله فعالیت نیروگاه های سیکل ترکیبی وژئوترمال و بقیه مباحثی که در دوره پیشرفت و توسعه استان اتفاق افتاده ، می باشد.

ملا احمدی مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز گفت:تولید سه تله فیلم، دوبرنامه مستند و یک سریال 26قسمتی ماحصل میزبانی بیست وسومین جشنواره تولیدات مراکز در اردبیل می باشد که تابستان سال آینده به میزبانی  اردبیل برگزار خواهد شد.

وی افزود: سریال مهمانی موقت و دوبرنامه مستند یکی در ارتباط با مسائل مربوط به مداحی استان به نام نواهای ماندگار و مستند تولیدی دیگر وسه تله فیلم شامل سه سپیده ، تله فیلمی راجع به مسائل انقلاب به نام سوها ولبه پرتگاه در سال آتی خواهیم داشت.